Serenity Day Spa
DELICIOUS TOUCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez ania   
piątek, 06 lipca 2018 14:12

DELICIOUS TOUCH OWOCOWA UCZTA DL A TWOJEGO CIAŁA

Terapia Rewitalizująca Organique to linia wyjątkowych kosmetyków, które zatroszczą się o skórę i dopieszczą zmysły. Polecana jest dla każdego rodzaju skóry, wymagającej rewitalizacji, wzmocnienia i wyrównania kolorytu. Systematycznie stosowana ujędrnia, poprawia napięcie i nawilżenie skóry, chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz spowalnia procesy starzenia.

Urzekający zapach kosmetyków łączy w sobie nuty orzeźwiających cytrusów:

  • nuta głowy – cytryna i zielona mandarynka, słodycz egzotycznych owoców
  • nuta serca - ananas i rabarbar, doprawionych odrobiną piżma
  • nuta głębi-nuty drzewne

 

Delikatne formuły sprawiają, że zabieg będzie zawsze czasem relaksu i przyjemności. Kosmetyki z Terapii Rewitalizującej to nie tylko zmysłowe doznania, ale również aktywne składy. Firma Organique postarała się o to, aby nie tylko aromat kosmetyków i ich subtelny kolor był wyjątkowy. Ich formuły nasycone zostały ekstraktami z soczystych owoców i naturalnymi olejami. Składniki te dopełniają całości, tworząc witaminowe, energetyzujące koktajle pielęgnacyjne.

W codziennym, często bardzo aktywnym życiu, zazwyczaj dużo od siebie wymagamy i wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Staramy się jak najlepiej spełniać swoje życiowe role i powierzone zadania zawodowe. Często zapominamy jednak jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem a chwilami odpoczynku i wytchnienia. Warto, a nawet trzeba, wygospodarować trochę czasu wyłącznie dla siebie, na drobne przyjemności, również na zabiegi pielęgnacyjne w salonie SPA. Można tam przy pomocy profesjonalnych terapeutów, z użyciem sensualnych kosmetyków wyciszyć się i odprężyć, a przy tym efektywnie zadbać o skórę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY RYTUAŁ  DELICIOUS TOUCH - POCZUJ SIĘ GLAMOUR!

Poprawiony: poniedziałek, 16 lipca 2018 12:31