Vegan

Nowy wegański zabieg Jean d'Arcel

Czysta siła roślin dla Twojej skóry-Tak Jean D’Arcel mówi o swojej nowej linii opartej na nowej wegańskiej koncepcji kosmetycznej w dziedzinie kosmetyków naturalnych. Cechuje je połączenie certyfikowanych kosmetyków naturalnych z wegańskim składem zarejestrowanym przez Vegan Society. Czysta siła roślin dla Twojej skóry!

Cechą szczególną Vegetalie jest połączenie certyfikowanych kosmetyków naturalnych z wegańskim składem zarejestrowanym przez Vegan Society. Wszystkie produkty z tej linii nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Główne składnik aktywne to kompleks roślinnych komórek macierzystych, witamina E, masło shea, olej awokado, olej jojoba, olej migdałowy, olej sezamowy, oliwa z oliwek, olej z kiełków kukurydzy, woda winogoronowa. Cały rytuał zabiegowy rozpoczynamy od podania koktajlu owocowego na mleku sojowym i kokosowym.

Wszystkie produkty, których używamy do zabiegu nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. To po prostu prawdziwe, wegańskie kosmetyki naturalne. Jeśli więc zależy Państwu na takim stylu życia, a mają Państwo potrzebę zadbać o siebie – zapraszamy serdecznie na zabieg.

Oczywiście posiadamy także produkty, do pielęgnacjo domowej.

Zabieg Vegan

O nas:

Odkryj profesjonalne zabiegi odmładzające, peeling, manicure, pedicure, depilacje, makijaż. Przystępne ceny, wysoka jakość usług, nowoczesne wnętrza i sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

        ZAPRASZAMY

  Serenity DAY SPA

07-410 Ostrołęka, ul. Łęczysk 33
Tel: 507 721 101

Godziny otwarcia:
pn-pt. 11.00-19.00, sob. 10.00-14.00